26 września 2018 10:13 | Aktualności

XIX OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODZIEŻY SZKÓŁ KATOLICKICH

25 września 2018 roku uczniowie klas IO, II HO oraz II MB uczestniczyli w XIX Forum Młodzieży Szkół Katolickich w Częstochowie. O godzinie 9:15 odbyło się przywitanie pielgrzymów w Sali Ojca Augustyna Kordeckiego. Uczniowie mieli okazję wysłuchać koncertu Ks. Jakuba Bartczaka, wykładu Ks. Wojciecha Węgrzyniaka – "Po co Kościół", świadectwa red. Rafała Patyry. Następnie odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Około godziny 13:30 wszyscy zebraliśmy się w Bazylice Jasnogórskiej na Mszy Świętej, podczas której odbyło się Zawierzenie Młodzieży Matce Boskiej. Po mszy udaliśmy się razem na obiad do Domu Pielgrzyma. Kiedy wszyscy zjedliśmy posiłek udaliśmy się do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną.

XIX OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODZIEŻY SZKÓŁ KATOLICKICH